» Dom i Ogród » Inne dom i ogród » Wikęd - Producent Drzwi Zewnętrznych
Wikęd - Producent Drzwi Zewnętrznych
Ogłoszenie dodane : Marzec 11, 2023

1.00 PLN

Wikęd - Producent Drzwi Zewnętrznych

Prywatnie
Nowe

WIKĘD SP. z o.o. Sp. k. polski Producent Stolarki Otworowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Luzinie w województwie pomorskim. Działamy na rynku od bardzo dawna. Osiągnęliśmy wiele zaszczytnych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono naszą firmę tytułami Gazeli Biznesu i Diamentów miesięcznika Forbes.

W tej chwili przedsiębiorstwo składa się z 350 pracowników, posiada aż 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w składzie innowacyjny park maszynowy, niepowtarzalne laboratorium technologiczne. Nad procedurą zautomatyzowanej produkcji czuwa wysoko zaawansowany system produkcyjny. Stosujemy nieprzerwaną a także szczegółową kontrolę jakości.

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Do tworzenia stolarki stosujemy części dostarczanych przez czołowych producentów stali, aluminium, profili PCV a także okuć, szkła. Wychodząc na przeciw upodobaniom klienta, oferujemy w sposób sumienny nasze produkty. Dokonując wyboru naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na wiele lat oraz gwarancję wysokiej jakości wykonania.

W laboratorium technologicznym nasi specjaliści testują odporność drzwi na wiele uwarunkowań, odtwarzając ekstremalne warunki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Id ogłoszenia : 22230 Liczba odsłon: 25, dzisiaj0